W dniach od 23 do 25 marca 2017 roku w hali EXPO Kraków odbyły się Targi Edukacyjne – Festiwal Zawodów w Małopolsce. To już piąta edycja targów, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem uczniów szkół z regionu oraz ich rodziców.

Celem konkursu było stworzenie mapy myśli do wybranego zawodu i w jak najciekawszy sposób zaprezentowanie najważniejszych informacji dotyczących zawodu, wymagań, przeciwwskazań zdrowotnych czy ścieżki awansu zawodowego.

Wszystkie ważne informacje nt. tegorocznej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych.

W dniach od 23 do 25 marca 2017 roku w hali EXPO Kraków będą się odbywały Targi Edukacyjne – Festiwal Zawodów w Małopolsce.

Zapisy na wyjazd przyjmuje p. Bożena Perz – ilość miejsc ograniczona.

2 marca 2017 r. odbyły się u nas III Koźmickie Targi Edukacyjne Szkół Ponadgimnazjalnych.