II Koźmickie Śniadanie nie mogło by się odbyć bez wsparcia całego łańcucha instytucji, firm i osób. Niektórzy zdecydowali się nam pomóc już po raz drugi z rzędu. Wiele osób pomogło nam anonimowo. Oczywiście na pierwszym miejscu musimy wskazać uczniów klasy IB i ogromne zaangażowanie ich rodziców.

Przedstawiamy TYCH, którzy nam pomogli:

W niedzielę 24 kwietnia 2016 r. w Gimnazjum w Koźmicach Wielkich odbyło się II Koźmickie ŚniadanieWspólne spotkanie i jedzenie śniadania w miłej atmosferze powoli staje się tradycją naszej szkoły. Liczba odwiedzających progi gimnazjum w niedzielę przekroczyła 750 osób, co świadczy o dużym zainteresowaniu naszą akcją.

Po witaminizacji plakatowej i praktycznej nadszedł czas energetyzacji...